Z důvodu velkého zájmu o naše služby může trvat zpracování objednávky až 3 pracovní dny. V akutních případech volejte +420 604 372 734..

Kdo jsme a proč u nás? :)

Jsme Hela a Bára Levíčková - musherky, které rozumí postrojům a dalším potřebám pro psí sporty. Máme obrovské zkušenosti ve výběru toho nejlepšího napříč všemi dostupnými značkami.
Chcete poradit?
Tak to jste tu správně! :)

Kde nás najdete, kde můžete zkoušet v podstatě vše co naleznete zde na eshopu: Kalendář akcí

Pravidelně jezdíme do různých měst na osobní zkoušení: Termíny zkoušení

Nově máme provozovnu v Brně - rezervujte si termín schůzky nebo nám zavolejte +420 604 372 734 a domluvíme si schůzku :)

Mimo tento eshop existuje Stánek MushGO, který nabízí možnost vyzkoušet a porovnat postroje dlouhé i krátké, tažné opasky a sedáky, vodítka s amortizérem, psí dečky i pláštěnky, obojky, vodítka, botičky, hračky a přetahovadla a mnoho dalších užitečných věcí pro aktivní pejsky i pánečky od firem ZeroDC, ManMat, Back On Track, Ruffwear, Non-stop dogwear, Eurohusky, Dragrattan, Happy Animals, Hurtta, Rukka, Pomppa, Rock Empire, FitDog, Flying Dog, Mamut, Multitalent V7, Kronch, JW Hol-EE, Kong, Trixie, Liker, Dog Puller... Dokážeme poradit, která značka a typ je zrovna pro Vaše pejsky a jejich pánečky ten nejvhodnější. 

Konkrétněji:

Hela Levíčková

"Při studiu na střední i vysoké zemědělské se stali mnohaletou součástí mého života koně, jezdila jsem i parkury a trénovala military, ale nejblíže mé toulavé duši bylo distanční ježdění, měli jsme doma i čtyři koně. Koňmo i pěšky jsme se toulali po horách, lozili po skalách... a šili doma péřové spacáky a lezecké sedáky z hadice, koňské uzdečky se opravovaly často a nové a šikovné vybavení se těžko shánělo. Tak tam to pro mne někde začalo...
Před 20 lety jsme vypadli z města a na venkově vznikla a postupně se rozrostla naše smečka alaskánů a taky dětí  A po létech soužití koně + psi jsme se těžce rozhodli, že zůstanou jen psi.
Profesně jsem byla od školy u počítačů jako programátor-analytik a došla jsem až na post vedoucí oddělení informatiky.
Pak přišel čas na změnu a já vyrazila za mým srdečním směrem... Zbožňuji chytré, užitečné, dobře padnoucí - „smart“ věci... Ráda je vyhledávám, a pokud je nenajdu, tak si je ušiju sama.
Už skoro 20 let oblékám psy do postrojů, pod rukama mi prošly stovky pejsků tažných, pracovních i společenských. Baví mne vytáhnout z nováčka charakteristiku jeho psa a činnosti a podle toho mu najít, co vlastně potřebuje. Někdy hledáme dlouho a nakonec šijeme na míru, jindy je to na první pohled – a vytáhnu ze stovky postrojů ten pravý
JE TO RADOST.
Hela"

Bára Levíčková

"Mám za sebou maturitu z gymnázia a rok na střední škole v USA. Momentálně podnikám v oblasti, která mě neskutečně baví. K tomu studuji na vysoké škole obor Marketing a Brand management.
Od 3 let se věnuji mushingu (závodům psích spřežení). Začínala jsem na saních, jak jsem rostla začala jsem běhat, jezdit na kole a koloběžce. Jak šel čas a já nabírala sil, troufla jsem si postupně i na velké týmy jak na káře tak na saních. Největším závodních úspěchem je nejspíš titul vícemistra Evropy z Kubalonky 2010 v juniorech na saních. V dětství se mě dotklo i agility a tanec se psem. „Kariéra“ v mushing mi dala spoustu nádherných chvil a plno zkušeností, které vám mohu předat.

Těším se na spolupráci s vámi.
Bára"

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení