Z důvodu velkého zájmu o naše služby může trvat zpracování objednávky až 3 pracovní dny. V akutních případech volejte +420 604 372 734..

Kalendář akcí

Na těchto akcích se s námi můžete potkat s prodejním stánkem a kompletním sortimentem. Jsme zde pro účastníky akcí, ale také pro diváky a ty z vás, kteří se za námi jedete podívat z blízkého i dalekého okolí. Pokud se chystáte na akci pro konkrétní produkt nebo na zkoušení, napište nám prosím předem. Dále prosím na zkoušení doporučujeme chodit v odpoledních hodinách.

Kalendář je interaktivní a pod názvem každé akce se skrývá odkaz na stránky akce

Zkoušení na prodejních akcích je také možné, ale doporučujeme přijít až po obědě, dopoledne bývá velmi náročné a nemusíme na vás potom mít tolik času.

U nás na stánku i na provozovně je možné platit platební kartou.

Víte-li dopředu, že budeme mít o nějaký produkt zájem, klidně nám napište, dáme vám ho bokem, aby na vás zbylo :)

Facebookové události můžete sledovat i na MushGO facebook události

Nové akce budeme vkládat v průběhu ledna, začátkem února bude zveřejněn kalendář na 1. čtvrtletí 2020. Máte akci, na které nás chcete potkat? Zašlete nám ji na mushgo@mushgo.cz a pokusíme se ji zařadit do našeho plánu. :) 

 

 

mushgomapa_provozovnaFBrozmer

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení