E-shop jede v pilotním provozu. Pokud narazíte na chybu, prosím napište nám. Děkujeme za vaši přízeň a trpělivost.

Osobní zkoušení

Osobní zkoušení postrojů a dalšího sportovního vybavení

Postroje a vybavení si můžete vyzkoušet (a zakoupit) na stánku MushGO na některé z AKCÍ - viz kalendář, akce. Při takovémto zkoušení se vám ale NEMŮŽEME VĚNOVAT NAPLNO, protože jsou tam i ostatní zájemci. Proto vypisujeme čas od času i OSOBNÍ ZKOUŠENÍ.

MushGO vypisuje TERMÍNY osobního zkoušení DLE ZÁJMU v různých lokalitách po celé republice (obvykle v souvislosti s plánovanými akcemi poblíž). Pokud registrujeme větší zájem např. na severu Moravy, vypíšeme osobní zkoušení např. na pátek/pondělí před plánovanou stánkovou akcí (o víkendu) nedaleko.

CO to je - osobní zkoušení? 
Jedná se o schůzku na předem domluveném místě (a čase), kam přijedeme s prodejním autem a vy máte možnost vyzkoušet a následně zakoupit cokoliv z našeho sortimentu.

KDE může probíhat osobní zkoušení?
Na místě, které je dostupné dodávkou, lze tam zaparkovat, lze se proběhnout se psem, není to soukromý pozemek a nevyžene nás ostraha (např. u supermarketu). V Praze máme oblíbenou lokalitu u vody v Modřanech (Port 62). V jiných místech vybíráme dle zájmu. 

JAK osobní zkoušení PROBÍHÁ?
Napřed s vámi probereme vaše potřeby, uděláme základní shrnutí možností na trhu a následně zkoušíme. Nabídneme vám vhodné varianty (různé značky) i velikosti. Vždy se snažíme vám dát možnost, vyzkoušet postroj v akci - vozíme s sebou řetěz pro zkoušku silového tahu, rádi s vámi popoběhneme před psem, abyste měli možnost opravdu otestovat, zda postroj či sedák vám sedí.

JAK DLOUHO osobní zkoušení TRVÁ?
Při o zkoušení postrojů nebo jiného sportovního vybavení (sedáků, deček, vodítek atd.) je standardní délka zkoušení okolo 30 minut, pokud chcete pořídit celou výbavu, počítejte raději s hodinou. 

JAK SE PŘIHLÁSIT?

  • Po vypsání termínů je třeba zaslat přihlášku na zkoušení (každý termín má vytvořenou samostatnou stránku a formulář pro přihlášení.
  • Většinou týden před zkoušením rozesíláme hromadný e-mail všem přihlášeným s odkazem na rezervační systém, kde si zvolíte čas, kdy se potkáme.
  • V den zkoušení vám pošleme SMS, že jsme vyjeli.
  • Jakmile dorazíme na místo, zasíláme druhou SMS s potvrzením domluveného času.

 

O zkoušení bývá velký zájem, proto prosím snažte se dorazit včas, pokud nemůžete, dejte nám prosím vědět. V průběhu zkoušení, vám nemůžeme zaručit, že budeme zvedat telefon, pokud zrovna zkoušíme s jiným klientem, nemůžeme se vám věnovat, děkujeme za pochopení.

Při zkoušení je možné platit hotově nebo kartou. Zkoušení není jako služba zpoplatněno.