Z důvodu velkého zájmu o naše služby může trvat zpracování objednávky až 3 pracovní dny. V akutních případech volejte +420 604 372 734..

Osobní zkoušení

Osobní zkoušení postrojů a dalšího sportovního vybavení

Postroje a vybavení si můžete vyzkoušet (a zakoupit) na stánku MushGO na některé z AKCÍ - viz kalendář, akce. Při takovémto zkoušení se vám ale NEMŮŽEME VĚNOVAT NAPLNO, protože jsou tam i ostatní zájemci. Proto vypisujeme čas od času i OSOBNÍ ZKOUŠENÍ.

MushGO vypisuje TERMÍNY osobního zkoušení DLE ZÁJMU v různých lokalitách po celé republice (obvykle v souvislosti s plánovanými akcemi poblíž). Pokud registrujeme větší zájem např. na severu Moravy, vypíšeme osobní zkoušení např. na pátek/pondělí před plánovanou stánkovou akcí (o víkendu) nedaleko.

CO to je - osobní zkoušení? 
Jedná se o schůzku na předem domluveném místě (a čase), kam přijedeme s prodejním autem a vy máte možnost vyzkoušet a následně zakoupit cokoliv z našeho sortimentu.

KDE může probíhat osobní zkoušení?
Na místě, které je dostupné dodávkou, lze tam zaparkovat, lze se proběhnout se psem, není to soukromý pozemek a nevyžene nás ostraha (např. u supermarketu). V Praze máme oblíbenou lokalitu u vody v Modřanech (Port 62). V jiných místech vybíráme dle zájmu. 

JAK osobní zkoušení PROBÍHÁ?
Napřed s vámi probereme vaše potřeby, uděláme základní shrnutí možností na trhu a následně zkoušíme. Nabídneme vám vhodné varianty (různé značky) i velikosti. Vždy se snažíme vám dát možnost, vyzkoušet postroj v akci - vozíme s sebou řetěz pro zkoušku silového tahu, rádi s vámi popoběhneme před psem, abyste měli možnost opravdu otestovat, zda postroj či sedák vám sedí.

JAK DLOUHO osobní zkoušení TRVÁ?
Při o zkoušení postrojů nebo jiného sportovního vybavení (sedáků, deček, vodítek atd.) je standardní délka zkoušení okolo 30 minut, pokud chcete pořídit celou výbavu, počítejte raději s hodinou. 

JAK SE PŘIHLÁSIT?

  • Po vypsání termínů je třeba zaslat přihlášku na zkoušení (každý termín má vytvořenou samostatnou stránku a formulář pro přihlášení.
  • Většinou týden před zkoušením rozesíláme hromadný e-mail všem přihlášeným s odkazem na rezervační systém, kde si zvolíte čas, kdy se potkáme.
  • V den zkoušení vám pošleme SMS, že jsme vyjeli.
  • Jakmile dorazíme na místo, zasíláme druhou SMS s potvrzením domluveného času.

 

O zkoušení bývá velký zájem, proto prosím snažte se dorazit včas, pokud nemůžete, dejte nám prosím vědět. V průběhu zkoušení, vám nemůžeme zaručit, že budeme zvedat telefon, pokud zrovna zkoušíme s jiným klientem, nemůžeme se vám věnovat, děkujeme za pochopení.

Při zkoušení je možné platit hotově nebo kartou. Zkoušení není jako služba zpoplatněno.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení